Gang Młode Wilki

RPG i PBF. MW - Młode Wilki. Dołącz już dziś!

Serdeczne powitanie!

Serdecznie Cię witamy! Jesteśmy z Ciebie dumni, że chcesz chronić naturę!

Ogłoszenie

Forum praktycznie nie funkcjonuje...
PustaMiska - akcja charytatywna


Oficjalne otwarcie pierwszego eventu! >Zapraszam!< Z czasem (gdy będziecie zwiedzać) będą się pojawiać nowe lokacje, a na razie nie zdradzę Wam ich. Miłej zabawy! :)
~ Mahikun

Dla lasu stworzeni,
jego obronie przeznaczeni.
W poszukiwaniu sprawiedliwości,
z lasem w przyjaźni zlaczeni.
Modlitwy swe składamy.
Sprawiedliwości szukamy. ~ Kociusiek

Zasady Forum

Regulamin obowiązujący wszystkich użytkowników forum:

1. Na forum nie wolno przeklinać (zbytnio), obrażać innych urzytkowników (nie tyczy się postaci), ich wyznanie, poglądy, czy narodowość. Teksty obraźliwe lub wulgarne nie będą tolerowane. Nie umieszczaj również treści prowokacyjnych, demoralizujących, czy nieetycznych.
2. Staraj się pisać poprawnie po polsku. W fabule nie używaj wyrazów obcojęzycznych (nieklimatycznych, szczególnie z języka angielskiego). Jeśli masz dysortografię, poinformuj o tym administratora. Polecamy też przeglądarkę poprawiającą błędy, np. FireFox. Nie pisz TrAfKą ani cAPS lOOKIEM.
3. Każdy ma jedno konto na forum. Multi konta będą banowane, jeżeli nie zgłosisz tego do administratora.
4. Nie możesz używać kolorów czcionki zarezerwowanych dla członków administracji.
5. Nie reklamuj swojej strony/bloga/forum w sygnaturze i w nieprzeznaczonych do tego tematach.
6. Zamieszczaj swoje tematy w odpowiednich działach. Zanim rozpoczniesz jakiś temat, zobacz, czy nikt wcześniej go nie napisał.
7. Pisanie posta pod postem nie jest zabronione, ale nie wykorzystuj tego do nabijania licznika.
8. Loginy naszych użytkowników są oryginalne. Kopiowanie ich grozi banem lub ostrzeżeniem. (5 ostrzeżeń = ban) Również informujemy, że Twój login jest imieniem Twojej postaci. Zabrania się używania w nim cyfr (np. ada134), bezsensownych zlepków liter (np. Gdfinm), czy innych znaków specjalnych (np. $€basti@n). Nicki pisane TrAfKą i cAPS lOOKIEM będą poprawiane bez poinformowania o tym użytkownika, zaś przypadki wcześniej wspomniane (cyfry, zlepki, znaki specjalne) będą usuwane po tygodniu od rejestracji, jeśli użytkownik ten nie wyraził chęci na zmianę loginu.
9. Awatar, czyli zdjęcie profilowe musi przedstawiać Twoją postać, którą opisałeś/aś w KP (Karcie Postaci). Może być on zarówno rysunkiem jak i zdjęciem.
10. Pisząc w wątkach nie odbiegaj od tematu, wszelki niepotrzebny spam będzie usuwany.
11. Regulamin forum dotyczy również ChatBoxa. Wszystkie wypowiedzi łamiące jego zasady będą karane na takich samych zasadach.

Administrator Kociusiek:
a) Ma GG włączone przez cały czas. Możesz pisać dosłownie w każdej chwili, prócz: wtorek, środa, czwartek w godzinach od 12:55, do 15:45 - Proszę się dostosować.
b) Konto Kociusiek jest na Facebook'u - Koci Usiek.
c) Do Kocii, możesz pisać PW (Prywatną Wiadomość) w dowolnej sprawie, ale zanim napiszesz, przejrzyj forum, czy np. (Jak będziesz zgłaszać problem) nie będzie już rozwiązany. Problem z forum? Na początek: Polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox.

Do Not Copy GangMW! ˆ Kociusiek J. B. Życzymy miłego pobytu w GangMW.
Pozdrawiamy.

Kontakt z Administracją:
Kociusiek: Mahikun:
Toplisty
Partnerskie Strony
Brak toplist.
Szara Wataha - forum o wilkach!Acis Nultus


Image and video hosting by TinyPic


Somewhere

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maryjo matko mojego wezwania chwyty badanie psa jak się przygotować anase kobiet z numerem telefonu top eleven polskie forum www.plr.pun.pl